7 juli 2013
Op 8 juli gaf Hein Hoogendoorn bij BNR Nieuwsradio uitleg over het prepackfaillissement en de stille bewindvoerder.
Aanleiding voor het gesprek was de recente rappe doorstart van de Harense Smid, die zonder stille bewindvoerder niet tot stand had kunnen komen. Hein sprak met Paul van Liempt over de voor- en nadelen van stille bewindvoering, en hoe dit in het huidige recht past. Wie het gemist heeft kan het fragment nog terugluisteren.
Luister hier naar het radiofragment en lees ook de blog van Hein Hoogendoorn, Experiment met pre-pack.
14 november 2023
U heeft een eigen bedrijf en tot 50 medewerkers in dienst. Vanwege bedrijfseconomische redenen moet u helaas reorganiseren en afscheid nemen van een aantal medewerkers.
Lees meer19 oktober 2023
Het concurrentiebeding is geen rustig bezit. Zeker in de huidige krappe arbeidsmarkt, zien wij in de praktijk veel conflicten en procedures over het concurrentiebeding.
Lees meer12 oktober 2023
In geval van arbeidsongeschiktheid heeft een werknemer 104 weken recht op loondoorbetaling. In die periode hebben de werkgever en werknemer re-integratieverplichtingen.
Lees meer