5 maart 2012

Koen Vermeulen docent PAO Leiden

Door GMW advocaten

Op 27 maart 2012 zal Koen Vermeulen als docent optreden bij de Specialisatieopleiding Arbeidsrecht georganiseerd door de Universiteit Leiden.

Voor deze op de gevorderde arbeidsrechtadvocaat/jurist gerichte PAO-opleiding, neemt Koen Vermeulen het onderdeel collectieve arbeidsvoorwaardenregelingen voor zijn rekening. Hij richt zich daarbij onder meer op CAO-overleg, de (na)werking van CAO’s, algemeen verbindverklaring van CAO-bepalingen en staking.

GMW Advocaten is er trots op dat Koen Vermeulen hiermee zijn kennis ook op andere wijze kan aanwenden door het verzorgen van PAO-onderwijs. Ook in het reguliere (master)onderwijs van de faculteit der rechtsgeleerdheid van de Universiteit Leiden verzorgt Koen Vermeulen geregeld als gastdocent onderwijs; op het terrein van ambtenarenrecht en de zieke werknemer.

GMW-advocaten

GMW advocaten

Advocaat

Onze advocaten hebben ieder hun eigen specialistische expertise en ervaring. Wat zij met elkaar delen, is hun gedrevenheid en service gerichte aanpak. Met als doel: de beste oplossing voor onze cliënten bereiken.

Gerelateerde blogs

Vorige slide
Volgende slide

21 april 2026

Ontslag van werknemer bij langdurige arbeidsongeschiktheid

Als werkgever kunt u het dienstverband met een zieke werknemer beëindigen na 104 weken ziekte. Dit kan via een vaststellingsovereenkomst of met een ontslagvergunning van het UWV. Maar wanneer kunt u precies zo'n ontslagvergunning aanvragen?

Lees meer

Lees meer over

13 april 2026

Vete rond verplichte scholing

Als het behalen van een diploma noodzakelijk is voor het uitoefenen van een functie en de werkgever deze scholing eist, stuurt en/of organiseert, is een studiekostenbeding nietig. De studiekosten hiervoor mag hij dan niet terugvorderen. Dit bleek onlangs weer in een rechtszaak.

Lees meer

Lees meer over

25 maart 2026

Conflict of functioneringsproblematiek?

Over een werknemer komen de nodige klachten binnen. De werknemer kan niet samenwerken met collega’s en in teams en ook met diverse, achtereenvolgende leidinggevenden kan de werknemer niet door één deur.

Lees meer

Lees meer over

18 maart 2026

Mag een werkgever een hond op het werk verbieden?

Werkgevers beschikken over het zogenoemde instructierecht. Dit betekent dat zij bevoegd zijn om eenzijdig instructies en voorschriften te geven aan werknemers over het verrichten van arbeid.

Lees meer

Lees meer over

11 februari 2026

Liefde op de werkvloer: grenzeloos?

Wat te doen als er door een liefdesrelatie tussen collega’s spanningen en problemen op de werkvloer ontstaan? Als het nadelige effecten heeft op de inhoud van het werk of de sfeer, mag de werkgever een liefdesrelatie tussen medewerkers dan verbieden, of daar grenzen aan stellen? Deze vragen komen regelmatig aan de orde in rechtszaken.

Lees meer

Lees meer over
Alle artikelen