5 januari 2011

Nieuwste column Raymond de Mooij in AD

Door GMW advocaten

Deze week verscheen in het AD de nieuwste column van Raymond de Mooij in het AG.

In zijn columns verhaalt hij over geestige, ontroerende en opzienbarende gevallen uit zijn praktijk.
Deze keer is het onderwerp de ruzie om een Keniaanse vlinder: ‘De barones en de zigeunerin’.

Klik hier voor de volledig column.

?
GMW-advocaten

GMW advocaten

Advocaat

Onze advocaten hebben ieder hun eigen specialistische expertise en ervaring. Wat zij met elkaar delen, is hun gedrevenheid en service gerichte aanpak. Met als doel: de beste oplossing voor onze cliënten bereiken.

Gerelateerde blogs

Vorige slide
Volgende slide

7 juli 2025

Another brick in the wall

Ik wil graag verbouwen of bouwen. Dan volgt direct de vraag. Welk soort aanneemcontract is voor mij het beste? Een vaste aanneemsom, een richtprijs of op basis van gewerkte uren. Een andere vraag. Zijn er algemene voorwaarden van toepassing op mijn contract en zo ja, welke? Hieronder volgt een handige richtlijn. Want het gaat nog wel eens mis.

Lees meer

Lees meer over

24 juni 2025

The Sound of Silence: Geluidsoverlast als verborgen gebrek

Geluidsoverlast is een probleem dat veel mensen ervaren. Het kan variëren van het geluid van buren die tot laat in de nacht feestvieren tot het constante geluid van verkeer of bouwactiviteiten.

Lees meer

Lees meer over

21 mei 2025

Risico-overgang bij de (ver)koop van een woning

De (ver)koop van een woning is een ingewikkeld proces met juridische elementen.

Lees meer

Lees meer over

29 april 2025

Bij nader inzien

De wettelijke bedenktermijn bij de koop van een woning.

Lees meer

Lees meer over

19 maart 2025

Have you ever seen the rain?

Non-conformiteit, verborgen gebreken en lekkages

Lees meer

Lees meer over
Alle artikelen