9 december 2010

Column Raymond de Mooij in het AD

Door Gilyan Parker

Deze week verscheen in het AD de nieuwste column van Raymond de Mooij.

In zijn columns verhaalt hij over geestige, ontroerende en opzienbarende gevallen uit zijn praktijk. Het onderwerp is deze keer gesteggel over visjes: ‘De barones en de zigeunerin’. Klik hier voor het volledige beeld: de barones en de zigeunerin

Gilyan Parker

Gerelateerde blogs

6 juni 2023

Robotadvocaat

In Amerika is een ‘robot lawyer’ op de markt gebracht. Een app met juridische informatie die het inschakelen van een advocaat overbodig zou maken. ‘Fight corporations’, ‘find hidden money’, ‘beat bureaucracy’. Dat is wat de robot kan en wil. ‘Sue everybody,’ is het dringende advies.

Lees meer

23 mei 2023

Aanneming van werk

Er is sprake van een aanneemovereenkomst als de ene partij, de aannemer, zich jegens de andere partij, de opdrachtgever, verplicht om tegen betaling van een geldsom een werk op te leveren.

Lees meer

8 mei 2023

Miskleun

Op 1 oktober 2019 werd er door justitie een inval gedaan in de woning en het kantoor van wethouder en locoburgemeester Richard de Mos.

Lees meer