21 augustus 2016

Laura Zuydgeest in MT Rendement

Door Gilyan Parker

Advocaat Laura Zuydgeest schrijft regelmatig een artikel voor het nieuws- en adviesmagazine MT Rendement.

In dit artikel legt zij uit dat de Nederlandse staat aansprakelijk is voor de schade van zieke medewerkers. Lees het hele artikel hier:  MT Rendement – Staat aansprakelijk voor schade zieke werknemer

Gilyan Parker

Gerelateerde blogs

7 december 2023

Een tweede proeftijd: is dat mogelijk?

Veel werkgevers denken dat een proeftijd uitsluitend in de eerste arbeidsovereenkomst met de werknemer overeengekomen mag worden. Dit is niet zo.

Lees meer

14 november 2023

Dienstverbanden beëindigen wegens reorganisatie

U heeft een eigen bedrijf en tot 50 medewerkers in dienst. Vanwege bedrijfseconomische redenen moet u helaas reorganiseren en afscheid nemen van een aantal medewerkers.

Lees meer

19 oktober 2023

Controverse over concurrentiebeding

Het concurrentiebeding is geen rustig bezit. Zeker in de huidige krappe arbeidsmarkt, zien wij in de praktijk veel conflicten en procedures over het concurrentiebeding.

Lees meer