11 augustus 2013

Sieta Autar in het AD over de Dag van de Scheiding

Door Gilyan Parker

De Dag van de Scheiding is een inititatief van de vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediators (vFAS).

sieta autar dag van de scheiding-ad

Op 12 augustus besteedde het AD aandacht aan de Dag van de Scheiding door middel van enkele vragen over dit onderwerp aan GMW-advocate Sieta Autar-Matawlie (zie knipsel). De Dag van de Scheiding valt dit jaar op vrijdag 13 september aanstaande.

Kennismaken

Gedurende de Dag van de Scheiding worden bezoekers in de gelegenheid gesteld om vrijblijvend kennis te maken met GMW Advocaten. Het is onder andere mogelijk om een gratis scheidingscheck te laten uitvoeren. Tot 18.00 uur zijn mensen bij GMW Advocaten welkom voor een kosteloos en vrijblijvend advies van 30 minuten.

Sieta Autar-Matawlie, Marjet Groenleer en Marieke Morshuis, allen familierechtadvocaat, zullen uw vragen in verband met echtscheiding in een informeel gesprek graag beantwoorden. Voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met de sectie Familie- en Erfrecht, 070 3615048. U kunt ook een e-mail sturen naar info@gmw.nl o.v.v. “Dag van de Scheiding”.

Heeft u vragen over uw scheiding? Of wilt u meer weten over familierechtelijke zaken, zoals erfrecht, gezag en omgang of adoptie? Neem dan contact op met een deskundige familierechtadvocaat en/of scheidingsmediator van GMW Advocaten.

Meer informatie over scheidings- en familierecht.

Over de vFAS

De vFAS is een vereniging van ca. 950 advocaten die gespecialiseerd zijn in het personen- en familierecht. Voor meer informatie over dit initiatief van de vFAS, kunt u kijken op Verder Online.

Gilyan Parker

Gerelateerde blogs

24 augustus 2023

Alimentatie voor een jong-meerderjarig kind

Moet u ook alimentatie betalen als uw kind meerderjarig is? En zo ja, hoe hoog is die alimentatie? In deze blog wordt kort ingegaan op de alimentatieverplichtingen van de ouders van jongvolwassenen.

Lees meer

3 augustus 2023

Heeft een donor recht op omgang met het kind?

Vooropgesteld hebben niet slechts de juridische ouders van een kind recht op omgang met het kind.

Lees meer

25 juli 2023

Geslachts- en voornaamswijziging

Wat zijn de mogelijkheden tot geslachts- en voornaamswijziging en wanneer moet u daarvoor naar de rechtbank? In deze blog worden de mogelijkheden hiertoe kort besproken.

Lees meer